• Mlynčeky 28, 059 76 Mlynčeky
  • Po-Pia 7:30 - 16:00 | So 09:00 - 12:00

Postrekovač GOLIAT

STROJE V KATEGÓRII: Postrekovače

Postrekovač GOLIAT

Mám záujem

o nezáväznú ponuku

  FORMULÁR  
 
Technické parametre
Výrobca: Krukowiak
Model: GOLIAT
Charakteristika

Postrekovače série Goliat zahŕňajú modely s kapacitou 2500, 3000, 3600, 4200, 5200 a 6000 litrov, vybavené hydraulickými ramenami s šírkou od 18 do 36 m. Tieto stroje sú určené pre veľké farmy s tradičným a priemyselným výrobným profilom.
Charakteristickou črtou týchto postrekovačov sú polyetylénové nádrže pozostávajúce z jednej pevnej nádoby na pracovnú kvapalinu a kvapalinu na opláchnutie systému. Polyetylénové nádrže sa vyznačujú vysokou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu, ľahšie sa čistí a majú nižšie ťažisko, aby sa zvýšila bezpečnosť pri používaní.
Všetky modely tejto série majú bohaté štandardné vybavenie: ramená plne ovládané hydraulicky (rozloženie, zdvíhanie, stabilizácia), elektrické ovládanie s kvapalinovým systémom a olejovou hydraulikou, 5-cestné držiaky trysiek s 3 viacjazyčnými plochými dýzami a 1 tryskou vzduchového injektora s keramickým vstupom, chemický výrobok Polmac mixer, hlavný vyplachovač nádrží, pneumatické brzdy, blatníky, cestná elektrická inštalácia a priame ťažné zariadenie.
Séria postrekovačov Goliat môže byť vybavená hydraulicky riadenými ramennými ramenami rôzneho typu.


    Produkty, ktoré by vás mohli zaujímať

    Nahor