• Mlynčeky 28, 059 76 Mlynčeky
  • Po-Pia 7:30 - 16:00 | So 09:00 - 12:00

Rezačka pažítky Z801

STROJE V KATEGÓRII: Pestovanie a spracovanie cibuľovín

Rezačka pažítky Z801

Mám záujem

o nezáväznú ponuku

  FORMULÁR  
 
Technické parametre
Výrobca: Krukowiak
Model: Z801
Charakteristika

Rezačka je veľmi zaujímavým riešením pre pestovateľov , pretože umožňuje veľmi presné rezanie pažítky tesne pred zaoraním.
Stroj je vyrábaný v dvoch verziách s pracovnou šírkou 1,2 a 1,5 m, takže potenciálni kupujúci nebudú mať problém pri zladení stroja s technológiou výsevu.
Zvlášť pozoruhodná je skutočnosť, že stroj bol navrhnutý tak, že je možné ho namontovať na predný a zadný trojbodový závesný systém spolupracujúceho traktora. Pohon žacích hlavíc je poháňaný vývodovým hriadeľom a výška kosenia je hydraulicky nastavená z kabíny traktora.
Operátor má možnosť nastaviť nezávislé nastavenie výšky kosenia na ľavej a pravej strane stroja v rozmedzí od 0 do 40 cm, takže nastavenie rezných nožov na drsný terén môže byť ešte presnejšie. Každá z troch pracovných rezacích hláv je vybavená dvoma reznými nožmi.

Treba tiež poznamenať, že opísaná rezačka je nejakým spôsobom univerzálny trimmer – dá sa použiť na petržlen, mrkvu alebo červenú repu; dobre funguje aj pri kosení trávy v sadoch alebo pri čistení pustatín z rôznych druhov buriny.
Stroj sa odporúča agregovať s traktormi triedy s výkonom min. 50 HP, ktoré majú štyri vývody olejovej hydrauliky.


    Produkty, ktoré by vás mohli zaujímať

    Nahor